Brick Form spol. s r.o., Rapa s.r.o.
Jazyk:
Úvodní stránka

Historie firmy, dlouhodobá strategie

Společnost RAPA s. r.o. byla založena v roce 1992. Svou výrobní produkci zahájila v roce 1993 a navázala tak na dlouholetou tradici místního konzervárenství, jehož kořeny sahají hluboko do minulého století. Od roku 1995 je jedním z významných dodavatelů konzervovaných potravin pro český trh. Specializuje se zejména na výrobu konzervované zeleniny. Zákazníci výrobky znají pod obchodní značkou RAPA.

Firma tuto značku užívá pro maloobchodní i gastro balení. Nynější pestrý sortiment odpovídá požadavkům moderní zdravé výživy a splňuje všechny náročné normy Evropské unie. Pro zajištění vysoké kvality finálních výrobků je věnována mimořádná péče již samotnému výběru surovin, následnému procesu zpracování a konečnému balení. Neopominutelný je i důraz na estetiku výrobků.
Na první místo v žebříčku priorit zaměstnanců naší společnosti patří spokojenost zákazníků. Naše obchodní strategie je zaměřena především na tvorbu dlouhodobých obchodně partnerských vztahů, neboť jsme přesvědčeni, že je to nejlepší způsob péče a uspokojování potřeb zákazníka. Mezi poskytované služby patří dodavatelský servis JIT , velkoobchod, zakázková výroba dle požadavků odběratelů, zajišťování privátních značek, garantované roční kontrakty, a jiné. Stručně řečeno:

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník.

VLASTNICKÁ STRUKTURA
 
Od roku 2008 je vlastníkem společnosti Rapa společnost BRICKform spol. s r.o.. Společnost BRICKform je rovněž producentem konzervované zeleniny a ovoce, působící na českém trhu od roku 1994. BRICKform uvádí své výrobky na trh pod značkou GABRIELLA. Spojením těchto společností vzniklo jedno z největších konzervárenských uskupení v ČR s roční produkcí cca 20.000 palet (14.000 tun) výroby.
 
 
LOGISTIKA
 
Představení provozu
Naše logistická centra v Brně ( BRICKform – kapacita cca 4.000 palet ) a v Bzenci ( RAPA – kapacita cca 6.000 palet ) nám umožňují pružně v krátkém časovém horizontu uspokojovat zákaznické objednávky. Díky značné rozlehlosti areálů jsme schopni celý nabízený sortiment výrobků kvalitně skladovat. Areály jsou situovány poblíž hlavních dopravních tahů České republiky. Díky dlouhodobé spolupráci s našimi smluvními dopravci se mohou naše služby opřít o vozový park 30 nákladních aut, z toho 13 kamionů. Celkové logistické zázemí naší firmy nám umožňuje poskytovat kvalitní dodavatelský servis i mimo území České republiky.
 
 
RAPA
 
Představení značky
Společnost Rapa dodává na trh pod svou značkou od roku 1993. V současnosti se opírá o ucelenou řadu konzervované zeleniny a to jak jednodruhové tak i zeleninových salátů a směsí. Pod touto značkou prezentuje na českém trhu výrobky zejména v maloobchodní síti. Během doby naše společnost uvedla na trh pod touto značkou i většinu gastro výrobků.
Společnost udržuje dlouhodobou spolupráci s mnoha významnými společnostmi na českém trhu jako například Penny Market, Čepos, Jednota, Flosman, Hruška a mnoho dalších, kde dodává jak pod značkou vlastní tak pod značkami odběratelů.
 
 
GABRIELLA
 
Představení značky
Společnost BRICKform uvedla na trh privátní značku Gabriella v roce 1996. Pod touto značkou prezentuje na českém trhu výrobky zejména v oblasti gastro provozů a výroben studené kuchyně. V současné době jsou i dodávky do maloobchodních  sítí nezanedbatelné.
Výrobky, prezentované pod touto značkou, pocházejí ze států Evropské Unie. Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Itálie, Španělsko, Slovinsko.
Po patnácti letech působení na českém trhu, se společnosti Brick Form spol. s r.o. podařilo vytvořit fungující obchodní spolupráci s řadou firem jako například Kaufland, Billa, Norma, Čepos, Jednota, Brněnka, Hruška, Dr. Öetker, Želetavská sýrárna BEL, Delika a mnoho dalších. V minulosti naše firma rozšířila svoje aktivity o smluvní dodavatelský servis zajišťující výrobky pod privátními značkami odběratelů.
 
Vyzkoušejte kvalitu výrobků značek RAPA a GABRIELLA .
Těší nás dělat práci, která naplňuje potřeby zákazníka.
 
Proč volit výrobky RAPA a GABRIELLA?                                                                                                                                                             
 
-          mimořádně kvalitní výběr surovin zajišťován dlouhodobými dodávkami osvědčených pěstitelů
-          všechny výrobky jsou bez přídavných látek a náhražek jako barviva, plniva (škroby, …) a chemických kozervantů
-          zpracování při dodržení nejpřísnější hygienických předpisů
-          estetická zajímavost výrobků
-          široké spektrum výrobkových řad
-          velká škála velikostí balení
-          skupinová balení jak ve folii tak v papírových OPEN TOP